Ana Sayfa

Senaryo

Storyboard

İçerik

Forum

İletişim

Yardım

 

 

Bundan binlerce yıl önce insanlık yıkımın eşiğine gelmişti. İda Akirema adlı bir ırk tüm dünyayı işgal etmiş, insanoğlunu tehdit etmekteydi. İnsanlar, bu güçlü ırk karşısında önce çaresiz kalmış, daha sonra güçlerini birleştirerek İda Akiremalılara karşı savaşa başlamıştır. İki ırk arasında geçen savaş yıllar sürmüş fakat sonunda İnsanoğlu bu zorlu savaştan galip çıkabilmiştir. İda Akiremalılar sonsuza dek yer yüzünden yok edilmişti. En azından insan oğlu öyle düşünüyordu ve bu yüzden ilerde tekrar bu ırkla savaş durumuna düşmemek için gerekli önlemleri almadılar.

 İnsanoğulları yer yüzünde hayatlarına devam ederken, İda Akiremalılar yer altında varlıklarını devam ettirdiler. Geçen süre zarfından güçlerini tekrar toparlayıp, dünyayı ele geçirmek için 2040 yılında tekrar yeryüzüne çıktılar. İnsanoğlu hazırlıksız olarak yakalandığı bu savaşta çok güçsüz kaldı. İda Akiremalılar, var olan güçlerini daha da artırıp insan ırkını sonsuza dek yer yüzünden silmek için daha çok enerjiye sahip olmaları gerektiğini biliyordu ve bu yüzden ilk olarak dünyanın en önemli enerji kaynaklarına saldırdılar ve hepsini ellerine geçirdiler.

 Şimdi seçilmiş insan olarak senin görevin, ülkendeki bu maden ve enerji kaynaklarını İda Akiremalıların elinden kurtarmak olacaktır. Yalnız bu savaşta en büyük güç bilgi ve sana verilen her görevi yerine getirebilen için gereken tek şey de gerekli bilgiye sahip olman. O yüzden sana verilen bilgilere çok dikkat etmelisin.

 Unutma, ülkenin ve tabi ki dünyanın kaderi senin ellerinde…     

 

This site is © Copyright Group Everthing Burns 2005-2006, All Rights Reserved.